Ο αγαπημένος μας Τάσος Σιδερίδης, έφυγε από κοντά μας ύστερα από ανακοπή που υπέστη. Άφησε σε όλους μας ένα μεγάλο κενό. Ο Σύλλογος ευχήθηκε καλό ταξίδι και κουράγιο στους δικούς του ανθρώπους.
Η Πρόεδρος,
Αναστασία Τσιμπρή
Ο αγαπημένος μας Τάσος Σιδερίδης, έφυγε από κοντά μας ύστερα από ανακοπή που υπέστη. Άφησε σε όλους μας ένα μεγάλο κενό. Ο Σύλλογος ευχήθηκε καλό ταξίδι και κουράγιο στους δικούς του ανθρώπους.
Η Πρόεδρος,
Αναστασία Τσιμπρή